Održavanje nastave – Tečaj ukrajinskog jezika 2 (izvođač: dr. sc. Silvija Graljuk, poslijedoktorandica)

Nastava iz kolegija Tečaj ukrajinskog jezika 2, prema odluci Odsjeka za istočnostavenske jezike i književnosti, održavat će se u prva tri tjedna ljetnog semestra 2020./2021. ak. god. online, putem Zooma, u terminu četvrtkom od 13,15 do 14,45.
Studenti upisani preko Studomata bit će upisani i na e-kolegij na Omegi (e-kolegij Tečaj ukrajinskog jezika 2).
Svi studenti koji se i dalje žele upisati na ovaj izborni predmet ili prisustvovati predavanju, a nisu još izvršili upis, mogu se radi dogovora javiti na mail nastavnici koja izvodi kolegij u ovome semestru, poslijedoktorandici Silviji Graljuk (sgraljuk@ffzg.hr).